У Луцьку розпочалися заняття із самооборони для цивільного населення.
Про це у фейсбуці повідомила пресслужба патрульної поліції у Волинській області.
Вчора, 29 квітня, відбулося перше заняття, на яке прийшли близько тридцяти охочих. Всі під час курсу здобуватимуть уміння, яких навчатимуть поліцейські з роти тактико-оперативного реагування.
![](https://konkurent.ua/media/cache/ce/f8/cef855a1e9b838c52e9fb7ce34d3d4b4.jpg)
![](https://konkurent.ua/media/cache/69/5a/695a21ec299eb124d22a22c1352e40ae.jpg)
Серед слухачів є як жінки, так і чоловіки.
Під час занять ТОРівці найбільше звертають увагу на практичну складову, тож одразу під час першої зустрічі всі взялися відпрацьовувати прийоми захисту.
![](https://konkurent.ua/media/cache/d6/f9/d6f91fc8d859718294fb78d260f83d96.jpg)
![](https://konkurent.ua/media/cache/68/d1/68d16a6335a0525e33f0b2ebb4427efa.jpg)
![](https://konkurent.ua/media/cache/53/d7/53d7e6ecee87cb4681870e1e73ebbb57.jpg)
Кожен повинен уміти захистити себе в екстремальній ситуації до приїзду поліції, тож ТОРівці залюбки у цьому допомагають.