Новини

«Я буду різати ваші голови»: 20-річний окупант-кат з Бучі знову погрожує українцям

Як стало відомо, російський окупант з Владивостока 20-річний Михайло Ткач, який вбивав українців у Бучі під Києвом, погрожує, що повернеться в Україну і продовжить творити звірства, передає Радіотрек.

Журналіст Дмитро Реплянчук з програми Слідство.info повідомив у Facebook, що українці знайшли сторінку Ткача в соцмережах і почали писати йому, що він кат і окупант. У відповідях українцям він не заперечує своїх злочинів і навіть погрожує їм:

Як тільки я заїду знову до вас, я буду різати ваші голови;

А ти розумієш, що я на твоїй землі, і вбиваємо ми вас, і трупи смердючі ходячі тільки ви, укропчики.“Це не Путін пише і не шойгу. Це пише 20-річний окупант Михайло, який тільки недавно закінчив школу в своєму сраном Владивостоці, в дев’яти тисячах кілометрах від нашої країни.

Якщо ви запитаєте, чому він хоче нас знищити?

Він сам відповів: «Повалений уряд, щоб не вступили до складу НАТО, щоб не було Америки, під чию дудку ви танцюєте, підходу до росії».

Це все в його голові, він в це щиро вірить. Їм не може бути прощення. Ні 20-річному Михайлу, ні його співгромадянам”, – написав журналіст.

Михайло Ткач родом з Владивостока. У 2017 році він закінчив школу, хотів стати рятувальником, але через два роки його призвали на військову службу. У 2022 році він разом з російською армією вторгся на територію України, де, за його власними зізнаннями, вбивав українців. За попередньою інформацією, саме його бригада №155 була в Бучі.