Волинь Новини

У Луцьку, у зв’язку з вибухом на нафтобазі, перевірили якісь повітря

Через пожежу на нафтобазі у Луцьку, яка виникла внаслідок ракетного удару, фахівці перевірили якість повітря в обласному центрі, розповіла Суспільному заступниця директора з дослідження фізичних та хімічних факторів обласного центру контролю і профілактики хвороб Надія Костирка.

Заміри повітря зробили в чотирьох точках міста.

Як розповіла Надія Костирка, знизити наслідки горіння нафтопродуктів допоміг сильний вітер: «Об’єкт знаходиться в промисловій зоні, фактично, вітер нам допоміг і це не дозволило лягти концентрованому диму на житлову забудову, тому перевищень в жодній з точок не було. Ні окису вуглецю, ні сірчистого ангідриду, ні діоксиду азоту, по чому ми проводили заміри».

Зі слів фахівчині, після запровадження воєнного стану обласний центр контролю і профілактики хвороб почав щодня моніторити якість питної води у водогонах та тричі на день перевіряти природний радіаційний фон на Волині. Наразі будь-яких перевищень норми не фіксували.

Нагадаємо, учора близько 22:00 в нафтобазу на околиці Луцька вдарила крилата ракета, випущена з Білорусі. Внаслідок цього вибухнув резервуар з нафтопродуктами. Станом на 18:00 28 березня, пожежа триває.