Новини

Генерал Аброськін запропонував себе російським окупантам в обмін на евакуацію дітей з Маріуполя

Як стало відомо, ексзаступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін запропонував себе московитам в обмін на можливість вивезти ще живих дітей з окупованого Маріуполя.

 

На своїй сторінці у Facebook генерал написав, передає Радіотрек.

 

Обращаюсь к российским оккупантам – дайте возможность вывести детей из Мариуполя, вместо еще живых детей предлагаю себя.

Аброськін додав, що для організації евакуації дітей з Маріуполя йому потрібно лише три дні. Під час вивезення дітей з міста на останньому блокпості російських окупантів він здасться у полон.

“Я – генерал полиции, который непосредственно с 2014 до 2018 года организовывал противодействие против вас на Донетчине.

Я включён в ваши санкционные списки. Я нахожусь в вашем розыске. Вы организовали покушение на меня, чтобы устранить. Десятки ваших были убиты, а тысячи ваших пособников были задержаны при моем участии.  Я именно тот генерал, который, пожалуй, ближе всех к знаменитому полку «Азов”, – написав Аброськін.

До слова, В’ячеслав Аброськін також додав, що його життя належить лише йому. Але він готовий  обміняти його на життя дітей, які досі перебувають у майже зруйнованому Маріуполі.