В обласному центрі Волині правоохоронці затримали двох мешканців села Світязь, які робили «закладки» з наркотиками у Луцьку і Володимирі.
Про це повідомив сектор комунікації поліції Волинської області на сайті ГУНП.
У суботу, 19 лютого, співробітники управління карного розшуку, патрулюючи Луцьк, помітили двох підозрілих осіб – мешканців села Світязь Ковельського району.
Під час поверхневої перевірки та огляду автомобіля в них виявили прозорі пакетики з, ймовірно, психотропними речовинами й саморобні пристрої для вживання наркотиків.
Під час першочергових слідчих заходів правоохоронці встановили, що 19-річний та 21-річний правопорушники можуть бути причетні до розповсюдження наркотиків на території області. Про це свідчать відомості з їхніх мобільних телефонів.
Нині відомо про декілька десятків місць закладок небезпечних речовин. Понад 20 закладок у Луцьку та Володимирі правоохоронці вже вилучили.
Вилучені речовини направили на необхідні експертизи до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. За цим фактом розпочали кримінальне провадження, триває розслідування.
![](https://konkurent.ua/media/cache/c9/47/c94793ae58c8ca10357f61151d71746f.jpg)
![](https://konkurent.ua/media/cache/8b/8b/8b8b96ba9f753d78bd3c210582f27a0f.jpg)
![](https://konkurent.ua/media/cache/e9/12/e912dc032e0ac0e618ed387717079bbb.jpg)
![](https://konkurent.ua/media/cache/a9/2d/a92d758da1e183759f1e916bad236a6d.jpg)
![](https://konkurent.ua/media/cache/b9/d1/b9d1b0694ba5b7b9ed12ea9ead3aa275.jpg)
![](https://konkurent.ua/media/cache/62/a6/62a676be72665e5d43312bdac8b445ba.jpg)