Новини

В Ужгороді затримали російського агента, який готував замах на Зеленського

В Ужгороді затримали агента ФСБ Росії, який керував групою диверсантів та готував замах на президента України Володимира Зеленського. Відомо, що агент також займався озброєнням групи та забезпечував диверсантів транспортом. Вони планували виїхати до Києва під виглядом підрозділу територіальної оборони. Про затримання російського агента ввечері понеділка, 21 березня, повідомив ужгородський депутат Віталій Глагола, який часто публікує інформацію від правоохоронних органів та спецслужб ще до офіційного оприлюднення. У прес-службі СБУ цю інформацію поки ніяк не коментують та затримання не підтверджують, але і не спростовують.

Як повідомляє депутат Ужгородської міської ради Віталій Глагола у Telegram, керівника групи – агента ФСБ Росії – затримали в Ужгороді під час закупівлі зброї. Віталій Глагола стверджує, що диверсійну групу та її керівника ліквідувала військова контррозвідка.

«Військовою контррозвідкою ліквідовано диверсійну групу, що планувала здійснити замах на Президента України та провести диверсії у Києві й інших регіонах України. У рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада) під час контрольованої закупівлі зброї у в Ужгороді затримано «на гарячому» організатора та керівника диверсійної групи який є встановленим агентом ФСБ РФ», – повідомив Віталій Глагола

За словами депутата, затриманий російський агент на виконання завдання ФСБ формував диверсійну до 25 осіб, займався їх озброєнням та забезпеченням транспортом. «Планувалось, під видом підрозділу ТрО, їх висунення до Києва та проведення злочинних дій в урядовому кварталі», – стверджує Віталій Глагола.