Волинь Новини

Коли Лукашенко може атакувати Україну

Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки стало відомо, що після першого раунду переговорів у Москві президент РФ Путін та самопроголошений президент Білорусі Лукашенко зробили по одному дзвінку.

Як зазначили у центрі, не виключено, що вони могли віддати такі розпорядження: Путін — здійснити провокацію, обстріл російськими літаками в районі ДКУ з боку України білоруської території; Лукашенко — готувати вторгнення ЗС РБ в Україну.

За попередніми даними, білоруські війська можуть бути залучені до вторгнення вже 11 березня о 21.00.

Раніше Міністерство оборони України попередило, що російська авіація готується завдати удару по населених пунктах Білорусі біля українського кордону. Літаки, пролетівши над територією України, розбомбили білоруське село. Також авіаудар припав і на Рівненщину.

Водночас, Міноборони Білорусі почало спростовувати повітряні ракетні удари на їх території. Можливо, витік інформації про військові плани Лукашенко поступово змушує його передумати влазити у військову авантюру Путіна.

Як інформує канал «Вертикаль», багато командирів білорусів проти війна з Україно. та зливають інформацію нашим розвідникам.