Новини

Сім’я дуже віруюча: нові деталі про солдата, який розстріляв товаришів по службі в Дніпрі

Як стало відомо,  односельці батьків нацгвардійця Артемія Рябчука, який у ніч на 27 січня вчинив стрілянину по товаришах по службі в Дніпрі, розповіли, що знають про їхню родину. Сусіди не уявляють, що могло штовхнути хлопця на такий вчинок.

Про це жителі села Броска Ізмаїльського району Одеської області розповіли у коментарі OBOZREVATEL. За їхніми словами, сім’я – віруюча. Батько стрільця помер після тривалої хвороби приблизно 5-6 років тому.

“Сім’я Рябчук – дуже віруюча, якщо не помиляюся – щось на кшталт п’ятдесятників. З односельцями вони не спілкувалися тісно, ні з ким не дружили, свята не відзначали разом. У них вдома немає ні телевізора, ні радіо – їм вірою це заборонено”, – розповіли сусіди.

Вони відзначили, що Артемій – не єдина дитина в сім’ї, має ще старшу 28-річну сестру Юлю, яка живе в Росії. Матері хлопця 54 роки.

“Де працює мама Артемія і чи працює взагалі, ми не знаємо. Бачимо лише, що вона їздить на велосипеді”, – повідомили односельці.

Нагадаємо, сьогодні у Дніпрі на території Південного машинобудівного заводу “Южмаш” службовець нацгвардії України розстріляв товаришів по службі і втік. П’ятеро людей загинули, п’ять поранених.