Волинь Новини

Подробиці загибелі дівчини в Луцьку, яку вбило струмом від мобільника. Відео

21-річна дівчина, яка загинула від удару струму в Луцьку, купалася у ванні з увімкненим у зарядний пристрій телефоном. Медики, які прибули на місце, намагалися її реанімувати, однак безрезультатно.

Трагедія сталася в квартирі, яку винаймали троє дівчат. Ввечері двоє з них помітили, що їхня подруга довго не виходить з ванної кімнати. Коли зайшли всередину – побачили, що вона непритомна, йдеться у сюжеті ТСН.

Поряд із загиблою у воді лежав телефон, який саме заряджався. Дівчата витягли подругу і почали кликати на допомогу.

Медики швидкої намагалися реанімувати дівчину, але безрезультатно.

«Зі слів керівника бригади, також було наявне на руці пошкодження, тобто опік», – розповів завідувач центральної оперативної диспетчерської швидкої Станіслав Лінік.

Невідомо, скільки часу загибла перебувала у воді під дією струму. У таких випадках реанімаційні заходи важливі у перші хвилини.

«Навряд чи були шанси вижити в цієї дівчини. Смертельне ураження електричним струмом – деколи ще називається паралічем серця», – каже завідувач відділення кардіології Волинської обласної клінічної лікарні Сергій Саламатін.

У поліції смерть дівчини кваліфікують як нещасний випадок.

«Причиною смерті стало ураження електрострумом. Це підтвердили і висновки судово-медичної експертизи», – зазначила речниця поліції у Волинській області Ольга Бузулук.

Загибла Богуслава була єдиною донькою у батьків. Дівчата, які жили з нею у квартирі, після трагедії з будинку виїхали.

За словами фахівців, від самого телефона, який падає у воду, небезпеки не має. А от якщо він увімкнений у зарядний пристрій – тоді наслідки можуть бути плачевні. Надто, якщо гаджет чи дріт пошкоджені.

«З найбільшою ймовірністю можу сказати, що причиною загибелі людини стала несправність зарядного пристрою, а саме можливість попадання напруги 220 вольт на тіло людини», – зазначив директор з охорони праці та навколишнього середовища ПРАТ «Волиньобленерго» Володимир Перчук.

Зарядний пристрій міг бути не лише пошкоджений. Загроза є й від дешевих підробок – кажуть майстри з ремонту телефонів.

«Зарядка може передати плюс, а вода в нас служить мінусом, може бути ураження струмом. Але це може зробити лише неякісна зарядка. Якісна зарядка такого зробити не може», – пояснює майстер з ремонту мобільних телефонів Дмитро.

Крім того, ймовірність ураження електричним струмом у вологій ванній кімнаті значно вища, ніж в інших приміщеннях.

«Не беріть до рук побутові прилади, включені в мережу – плойки, фени, коли ви, ваше тіло ще є мокрими», – радить Володимир Перчук.