Волинь Новини

На Волині почали встановлювати електрозаправки

На Волині на території нових рекреаційних комплексів встановили електрозаправки.

Про це повідомляє пресслужба Волинського ОУЛМГ.

Електрозаправки вже встановлені на нещодавно збудованих рекреаційних комплексах  «Лісовичок» у смт Колки Камінь-Каширського р-ну, поблизу смт Маневичі та недалеко від м. Володимир (с. Житані). Такі уже облаштовують на «Лісовичку», що збудовані держпідприємствами «Ратнівське ЛМГ» (с. Лучичі Забродівської ТГ) та «Любомльське ЛГ» (с. Згорани Ковельського р-ну). Лісівники переконалися: така послуга досить затребувана і попит на неї зростатиме.

Ідею встановити електрозаправки висловив начальник управління Олександр Кватирко. Крім того, що це екологічно, затребувано серед сучасних водіїв, такі заправки можуть бути дієвим інструментом для додаткового залучення клієнтів і зростання відвідуваності. Зарядити акумулятор автомобіля справа не швидка, тож водій та пасажири захочуть прогулятися територією рекреаційного пункту, випити смачної кави чи лісового чаю.

Електрозаправки вже відображаються на картах електрозаправок України. Наприклад, таких як plugshare.com, autogeek.com.ua, hevcars.com.ua та інші.

Користуватися легко – вона має два типи зарядних пристроїв: Type 1 (J1772) та Type 2 (Mennekes).

Щоб отримати доступ до зарядної станції, власнику електрокара необхідно скористатися мобільним додатком АЕ Charging Point.

Після реєстрації будуть доступні такі функції як:

  • увімкнення/вимкнення зарядного пристрою;
  • перегляд її статусу зайнята/вільна;
  • можливість зарезервувати конектор;
  • переглянути баланс, поповнити баланс;
  • переглянути кількість спожитої електроенергії.