Волинь Новини

У Луцьку просять повернути парковку біля “Слона”

Підприємці просять перенести зупинку громадського транспорту, яка розміщена біля торгового центру «Слон» у Луцьку. На цій зупинці зупиняється всього дві маршрутки, разом з тим, вона стоїть на території, відведеній початково для паркування автомобілів.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру 20 січня, пише ІА Конкурент.

Підприємці, які прийшли на засідання комісії, пояснили, що спочатку біля «Слона» було виділене місце для паркування автомобілів. Однак згодом посеред цієї площі встановили знак зупинки громадського транспорту. Відповідно, паркувати авто в цьому місці стало заборонено. Фактично ж там зупиняється лише дві маршрутки. Тож підприємці просили перенести знак на декілька десятків метрів далі.

Члени комісії погодилися із тим, що знак зупинки можна перенести, разом з тим зазначили, що це компетенція департаменту ЖКГ Луцької міської ради. Тож члени комісії скерували протокольне доручення до департаменту ЖКГ щодо розгляду відповідного звернення підприємців.