Волинь Новини

У Луцьку змінили маршрути багатьох автобусів

Сьогодні під час чергового засідання виконавчого комітету розглянуто питання «Про внесення змін до мережі автобусних маршрутів загального користування за маршрутами № 10, 30, 32»

Так, прийнято рішення внести зміни в автобусний маршрут № 30 «с. Богушівка – с. Підгайці» й нині він називатиметься – «с. Богушівка – Київський м-н». На маршруті працюватиме чотири одиниці транспорту. Розрахунковий інтервал руху в години «пік» 20 хвилин, йджеться на сайті Луцької міськради.

Шлях за маршрутом у прямому та зворотному напрямках пролягатиме: с. Богушівка, с. Забороль, Володимирська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Волі, Київський майдан, Дубнівська (Авторемонтна, Рівненська) (місця міжзмінного відстою у с. Богушівка та на вул. Дубнівській).

Також на автобусний маршрут № 32 «Вересневе – с. Липини» додано ще одну одиницю транспорту. Тепер на маршруті працюватиме сім одиниць.

Внесено й зміни у маршрут № 2 «Залізничний вокзал – Ківерцівська (Військовий аеродром)». Його продовжили до військового аеродрому.

Шлях за маршрутом у прямому та зворотному напрямках: Президента Грушевського, Винниченка, Волі, Київський майдан, Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Карпенка-Карого, Конякіна, Гордіюк, Ківерцівська (місця міжзмінного відстою на вул. Ківерцівській та на Привокзальному майдані).

Прийнято рішення про відкриття нового маршруту №2а «Залізничний вокзал – Конякіна». Шлях за маршрутом у прямому та зворотному напрямках: Президента Грушевського, Василя Мойсея, Перемоги, Карпенка-Карого, Конякіна (місце міжзмінного відстою на Привокзальному майдані).

Крім того, члени виконкому вирішили доповнити перелік зупинок міського автомобільного транспорту регулярних пасажирських перевезень зупинками «Вулиця Наливайка Переїзд» (місце розташування зупинки — вул. Наливайка, 52) та Центральний ринок» (місце розташування зупинки — вул. Глушець, парна сторона, за поворотом на вул. Замкову).