Новини

У Львові дитина рік пролежала в комі і прокинулася на Різдво

У Львові шестирічна дитина цілий рік пролежав у лікарні в стані коми. Але на Різдво 2022 року хлопчина раптово прийшов до тями. Про це повідомляє портал Depo.

Як говорив керівник центру нейрохірургії та неврології Андрій Токарський, в 2021 році з шестирічним хлопчиком стався трагічний епізод. На Різдво дитина каталася на санках і в якийсь момент вона втратила рівновагу і влетіла в дерево. Хлопчик отримав важку черепно-мозкову травму і впав у кому.

“І ви тільки уявіть! У той же самий день, на Різдво, через рік він прийшов до тями. Неначе вчора заснув, а сьогодні прокинувся. Тут навіть невіруючі скажуть – справжнє диво!”, – розповів Токарський.

Медик зізнався, що віра часом реально творить чудеса. Адже батьки хлопчика ні секунди не сумнівалися, що син вийде з коми.

“У мене на руках помирало багато людей. Я працюю в своїй сфері більше 40 років і бачив чимало чудес. Зокрема, перед важкими операціями, мене запитують рідні: що ми повинні робити в цей час? І я їх усіх відправляю молитися. Так от, операції проходять більш вдало у тих пацієнтів, чиї рідні моляться за них у найважчий час”, − підкреслив Токарський.