Волинь Новини

Волинянин жорстоко вбив приятеля: що відомо

Волинянин, який у квітні 2019 року у власному будинку забив приятеля поліном, отримав покарання.

Відповідний вирок ухвалив Горохівський районний суд Волинської області 29 грудня, – Конкурент.

Як вбачається із вироку, 22 квітня о 15:30 між чоловіками, які розпивали алкогольні напої, виник конфлікт. Обвинувачений схопив поліно, яким почав бити свого опонента у груди, завдавши таким чином численних переломів ребер.

У суді обвинувачений пояснив, що не мав наміру бити потерпілого. Вони так жартували, а той сам зачепився, впав, вдарився головою і помер. Втім, дослідивши всі обставини справи, суд дійшов іншого висновку. Зокрема, відповідно до висновку судово-медичного експерта, смерть потерпілого настала внаслідок забою серця.

Обвинуваченого перевірили на осудність та дійшли висновку, що психічних розладів той не мав і під час нанесення ударів цілком усвідомлював свої дії та міг керувати ними.

Сестра загиблого вимагала стягнути із обвинуваченого 70 000 гривень моральної шкоди та наполягала на максимально суворій мірі покарання.

Відтак чоловіка визнали винним в умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, які заподіяли смерть потерпілому, та призначили покарання у вигляді 7 років та 6 місяців позбавлення волі. Окрім того, він муситиме сплатити 50 000 гривень у якості відшкодування моральної шкоди.