Важливо Волинь Новини

Маленькому волинянину потрібна допомога: збирають кошти на лікування

Володя Рубіновський з Ковеля народився з діагнозом ДЦП. Він міг тільки лежати. Лікарі казали, що хлопчик ніколи не ходитиме, бо в нього нечутливі ніжки.

Але завдяки постійній наполегливій турботі мами Руслани й лікарям з клініки Козявкіна у сім років хлопчик сів, а тепер помалу йде кімнатою сам і навіть уже їздить на триколісному велосипеді, пише ІА Волинські Новини із посиланням на «Вісник+К».

Вова навчається у сьомому класі. Дуже любить хімію, англійську, історію – із цих предметів у нього 10–11 балів. Вчителі приходять до нього додому.

Усміхнений, позитивний і дуже добрий душею. Навіть на адресу рідного батька, який покинув їхню сім’ю, він спокійно каже: «Замість одного йолопа Бог нам дасть п’ять хороших людей. Ми любимо Бога і Бог любить нас…» І справді, чужі люди з доброю душею допомагають дитині.

«Вова вже не бачив батька чотири роки, хоча той живе у Ковелі, – розповідає мама Руслана. – Не цікавиться, як живуть його п’ятеро дітей, а особливо Вова. Ні він, ні його родичі не дали на лікування хлопчика навіть гривні. А людям розказують, як вони люблять Вову і як засипають його грошима. Проте, коли я везу сина в басейн на плавання, то рідний дядько переходить на другий бік вулиці, щоб не дивитися на племінника. А малому так хочеться чоловічої підтримки, якої він ніколи не мав від батька».

У грудні цього року хлопчик знову має їхати в клініку Козявкіна у Трускавець. Це вже буде 12-й курс лікування і вочевидь останній. Бо хлопчик росте і пізніше реабілітація вже не матиме такої сили, як зараз. Але поїде він чи ні – залежить від того, чи збере мама гроші…

Незважаючи на всі життєві труднощі, Руслана Рубіновська впевнено йде до мети – поставити сина на ноги. Зробити так, щоб він зміг сам собі давати раду.

Поїхавши вперше у клініку Козявкіна, вона з подивом побачила, що організм Вови відгукнувся на лікування. Почалися зрушення: став перевертатися, повзти, потім зміг самостійно сісти, тоді – підвестися. Ціна питання одного курсу реабілітації у клініці – 40 тисяч гривень. Уся сім’я стягується на цю поїздку з останніх сил. Але все одно це таки важко. Не будьмо байдужими до чужої біди. Допоможіть Вові робити маленькі кроки до великої перемоги!

Картка мами Руслани Рубіновської: 4149 4991 2430 2000 (ПриватБанк).