Волинь Новини

На Волині у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії перебуває 84 пацієнти

На Волині, яка перебуває в червоній зоні епіднебезпеки, дещо стабілізувалася ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцію.

Про це журналістам Район.Медицина стало відомо під час брифінгу, який відбувся у Волинській ОДА.

За словами Людмили Тимощук, заступниці голови облдержадміністрації, однак ситуація ще залишається напруженою. Ріст захворюваності серед дітей також збільшився, зокрема, за добу 23 листопада виявили 51 інфіковану дитину, одужало – 496 людей, померло – 10.

«На Волині в 22 лікарнях розгорнули 2513 ліжок для ковід-хворих, 92% з них забезпечені киснем. На лікуванні перебуває 1378 пацієнтів, з підозрою на ковід – 189, решта  – з підтвердженим діагнозом. В реанімаційних відділеннях та відділеннях інтенсивної терапії перебувають 84 пацієнти, з них на апаратах ШВЛ – 36. Це – вкрай важкі хворі», – зазначила Людмила Тимощук.

За минулу добу у стаціонарні відділення госпіталізували 160 нових хворих, з них 130 – з підтвердженим діагнозом. Виписали 166 пацієнтів. Рівень завантаженості ліжок становить 58% при нормі 65.

Підвищеними залишаються показники виявлення нових хворих (19 при нормі 20), госпіталізації (75,8 при нормі 65).

«Важливо дотримуватися карантинних обмежень, носити маски, максимально обмежити спілкування з іншими людьми, а головне – пройти повний курс вакцинації, що допоможе нам вийти з червоної зони», – зазначила Людмила Тимощук.