Волинь Новини

Ресторан «Корона Вітовта» продали

Відомий луцький ресторан «Корона Вітовта» змінив власника. Ресторатор і член виконкому Луцької міської ради лучанин Роман Іванюк уже не займається справами цього закладу.

Як стало відомо «Першому» з власних джерел, «Корону Вітовта» купили власники «Noble Restaurant». Останній відкрився у Луцьку в листопаді 2017 року разом із готелем. Заклад продовжує працювати і приймати гостей, але поки зі старим меню.

За нашою інформацією, нині менеджеркою «Корони Вітовта» є Ірина Маркевич, директорка «Noble Restaurant». Нові господарі зберегли колектив і не планують змінювати назви. У грудні цього року ресторану «Корона Вітовта» виповниться 25 років.

Однак щодо меню та інтер’єру наразі у «Короні Вітовта» вже оголосили оновлення. Про це розповів у відеозверненні на сторінці закладу відомий шеф-кухар Алекс Якутов, який працює над навим меню ресторану у туристичному центрі Луцька.

До слова, Алекс Якутов – випускник престижної італійської школи IFSE (Italian Food Style Education) – єдиної кулінарної школи, що відзначена Генеральним секретаріатом Італійської республіки титулом “Італійське Досконалість”. Навчався у зарубіжних кухарів під час стажувань в Італії, Іспанії, Америці. Зараз є бренд-шефом і співвласником ресторану “Публіцист” у Києві. У 2020 році заклад став фіналістом Національної ресторанної премії “Сіль” у номінації “Відкриття року”. Також він є головним суддею шоу «Пекельна кухня», яке виходить на «Новому каналі».

Нагадаємо, як розповідав у недавньому інтерв’ю «Першому» Луцький міський голова Ігор Поліщук, Старе місто чекають серйозні зміни:

«Ми маємо серйозні плани на зміни в Старому місті. На Кафедральній, 4, де був гостинний двір колись, готуються робити готель. Є люди, які можуть навести порядок на Кафедральній, 13 та на Драгоманова, 15. На Плитниці,7 теж є інвестор, який готовий звести там щось пристойне. Найкраще, що, на мою думку, можна збудувати на Замковій площі, – пристойний готель. Готель з рестораном чи без нього. Замість цих жахливих гаражів. Бо наразі людям справді немає що робити в Старому місті. Наступного року ми плануємо реконструювати площу Ринок, яка перетворилася в парковку, і реконструювати вулицю Драгоманова», – розповідав мер Луцька.