Волинь Новини

Хворіють переважно дошкільнята: у Волинській інфекційній лікарні – 11 дітей з COVID-19

Нині в обласній інфекційній лікарні лікується 16 дітей, з них 11 мають підтверджені позитивні результати ПЛР-тестів, решта — у статусі підозри. Серед ушпиталених – переважно дошкільнята, — розповіла Суспільному меддиректорка обласної інфекційної лікарні Любов Серба.

З її слів, лікарі спостерігають збільшення кількості госпіталізованих хворих саме дитячого віку. “Якщо за 9 місяців цього року 58 дітей проліковано з коронавірусною інфекцією, то лише за жовтень таких дітей проліковано 62”, – зазначила лікарка.

Діти потрапляють в обласну інфекційну лікарню у стані середнього ступеня важкості. У них діагностують бронхіти та пневмонії. Їхнє лікування здебільшого не потребує кисневої терапії. “Одна лише чотиримісячна дитина у нас за весь період перебувала у реанімаційному відділенні, отримувала кисневу терапію, але усе закінчилося добре. Виписана додому”, — розповіла Любов Серба.

За попередню добу 51 дитина в області захворіла на коронавірусну інфекцію. Від початку пандемії занедужали 6 тисяч 100 дітей, — розповіла під час брифінгу заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук.