Волинь Новини

Чому у Луцьку не проводили демонтаж незаконних конструкцій?

Тендер на визначення підрядника з проведення демонтажу незаконно встановлених МАФів та конструкцій у Луцьку оголошували шість разів.

Про це йшлося під час чергового засідання сесії Луцької міської ради, пише ІА Волинські Новини.

Зокрема, депутати ухвалили проект програми впорядкування малих архітектурних форм, тимчасових споруд, металевих та дерев’яних конструкцій на території Луцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки. Нагадаємо, на її реалізацію потрібно шість мільйонів гривень.

Зі слів Луцького міського голови Ігоря Поліщука, цього року демонтажі не відбувалися через зриви тендеру, оскільки учасники постійно оскаржували торги.

«Цього року 6 разів не відбувався тендер. Але вже маємо право підписати прямий договір і ці 1,5 млн гривень освоїмо», – зауважив він.

Також директорка департаменту муніципальної варти Юлія Сиротинська повідомила, що у минулі роки вдавалося навіть повертати частину коштів.

«Демонтовані об’єкти здаються на металобрухт, зазвичай все залежить від того, які конструкції знімаємо. У минулі роки там були різні суми: і 200, і 300 тисяч. Торік багато зусиль було витрачено на зняття парканів, знімали і сараї, які були з деревини», – зауважила вона.