Новини

На Волині вкотре оштрафували браконьєрів. ФОТО.

Як стало відомо, за останній тиждень державні інспектори Волинського рибпатруля зафіксували 17 порушень.

Інформація вказана за період з 15 по 22 листопада. Про це повідомили на сторінці Волинського рибоохоронного рибпатруля.

Склали десять протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства), чотири – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (риболовля з використанням заборонених знарядь), один – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконний збут водних біоресурсів).

Оформили два акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

«За даний період на порушників наклали 510 гривень штрафів. Решту покарають через рішення суду. Збитки, які завдали рибному господарству України, склали 8 085 гривень», – повідомив начальник Волинського рибоохоронного патруля.

З його слів, під час рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили сім кілограмів водних біоресурсів. Також вилучили три одиниці заборонених знарядь вилову риби та ще 11  – за актами безхазяйного майна.

20 листопада викрили три порушення правил рибальства, а саме перевищення дозволених знарядь на озері у Нововолинськ Володимир-Волинського району.

На осіб оформлено три протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП та накладено відповідні штрафні санкції.

Довідкова інформація: з 1 листопада 2021 року на водоймах Волині триває осінньо-зимова заборона на вилов риби у зимувальних ямах.

Триватиме вона до початку весняно – літньої заборони на період нересту водних біоресурсів 2022 року. 

Крім цього, з 1 грудня 2021 року встановили заборону вилову раків у річках та водоймах Волинської області. 

До слова, дана заборона триватиме до 31 березня.