Волинь Новини

Постачальник газу таки поверне 230 тисяч гривень волинській школі

Постачальник газу оскаржив рішення за яким мав виплатити надміру сплаченні Затурцівською спеціальною школою-інтернатом 230 тисяч гривень. Проте апеляційний суд рішення не змінив.

Північно-Західний апеляційний господарський суд залишив без змін рішення Господарського суду Волинської області, яким задовольнили позов Володимир-Волинської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби, Затурцівської спеціальної школи-інтернату та Волинської обласної ради про стягнення із ТзОВ «Волиньгаз Збут» понад 230 тисяч гривень, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Згодом же сторони уклали ще 11 додаткових угод, згідно з якими  вартість газу збільшувалась за відсутності для того підстав.
Усі ці угоди, довели прокурори, є нікчемними, адже укладені із порушеннями чинного законодавства.

У результаті заклад освіти сплатив більше, а газу отримав менше, ніж було домовлено за результатами закупівлі.У суді першої інстанції прокурори домоглися стягнення з постачальника газу коштів, надміру сплачених йому із бюджету, проте підприємство оскаржило таке рішення.

Дослухавшись до доводів прокурорів, апеляційний суд залишив у силі рішення про стягнення з постачальника газу коштів у бюджет.