Аналітика Важливо Волинь Новини

Як волинські ЗМІ на замовлення «знищують» інвестора, який будує на Волині дороги

В період виборів волиняни звикли, що з екранів телебачення та на непрофесійних інтернет-ресурсах розміщується багато не перевіреної інформації, а й іноді і відвертої брехні про кандидатів на політичні посади.

І коли ці кандидати всі на перебій повідомляють про залучення інвестицій на Волині та створення конкурентного середовища на Волині, деякі місцеві “князі”, по іншому не скажеш, навпаки зацікавлені у знищенні конкуренції та припливу інвестицій на Волинь. І тому активно застосовують свої або лояльні до них ЗМІ для ведення інформаційної кампанії стосовно дискредитації компаній-інвесторів.

Прикладом може слугувати інформаційна істерія у деяких волинських ЗМІ стосовно ТзОВ «Данко», яке виграє виграє у чесній, конкурентній боротьбі тендери на ремонт та будівництво автошляхів на Волині.

Іноді подана інформація просто вражає відвертою брехнею відносно діяльності компанії на Волині.

В чому причина? Чому ллється інформаційний бруд та на що йдуть ЗМІ, щоб обмовити компанію?

Після призначення президентом Зеленським на Волинь – Юрія Погуляйка головою Волинської ОДА, ним була озвучена позиція, щодо залучення на Волинь інвесторів та компаній, які змогли б руйнувати монополізовані сфери ринку на Волині, які раніше вдало ділились між “своїми”.

І з поміж ряду компаній та інвесторів найбільше волинським олігархам не сподобався прихід на волинський ринок ТзОВ «Данко», яке було зареєстроване на Донетччині та успішно працювало в сфері будівництва та ремонту автошляхів. Тому що, відразу компанія почала брати активну участь в конкурентній боротьбі на відкритих тендерах за можливість будівництва на Волині автодоріг європейської якості.

Нажаль, чесної конкурентної боротьби волинські олігархи запропонувати не змогли, тому вирішили застосувати за допомогою власних ЗМІ брудну схему дискредитації компанії у волинському інформаційному середовищі.

Журналісти Волинь infa вирішили розвіяти фейки, які останнім часом, були опубліковані проти ТзоВ «Данко» в сюжеті ТРК Аверс та передруковано потім в інформаційних виданнях, які не перевірили подану інформацію.

Тзов Данко “всерйоз вирішило вкорінитись” на Волині і виграє тендери один за одним.

Застосування слова “вкорінитись” є повністю не доречним, так як ТзОВ «Данко» не всі виграє тендери, а на тих що вигравала – компанія пропонувала високу якість робіт при найнижчій серед конкурентів ціни за свої послуги.

Тзов Данко не якісно будує дороги: працівники вкладають асфальт прямо у воду, а при розмові з журналістами покидають об’єкт.

Відео із ремонту дороги, де працівники Тзов «Данко» проводили ремонтні роботи наробило галасу в мережі, стосовно неякісного підходу до ремонту автошляхів, але чомусь журналісти не повідомили, що відзняті кадри ремонтних робіт були на стадії підготовки і немали безпосереднього відношення до ремонту, а несли в собі ознайомлювальний характер з ремонтним об’єктом, тому інформація про вкладання асфальту у воду, так як і “втеча від журналістів працівників”, які виконавши свою роботу покинули об’єкт – виглядає смішно.

Тзов «Данко» неякісно робить ремонт доріг за свідченнями самих волинян.

Цей пункт важко коментувати, так як “диванний” аналітик з фейкового аккаунту у коментарях на Youtube був прирівнений до експертної оцінки.

Варто зазначити, що це дуже “слизький” шлях, тому що в “диванній” аналітиці дуже часто можна вийти на самих себе.

Тзов «Данко» підробляє підписи на офіційних документах.

Йдеться про лист-підтвердження, який був опублікований ТзОВ «Данко» серед тендерної документації від ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд». У ньому йдеться про безперебійне постачання ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд» асфальтної суміші для ремонту. Тодішній підписант листа-підтвердження повідомив, що він не підписував ніяких листів, хоча по документах є його підпис і печатка компанії. Цікавий факт, що тодішній керівник не повідомив, що так само в серпні в той самий день підписав такий самий лист і конкуренту Тзов «Данко» по тендеру ТОВ «ЄВРОБУД ПЛЮС» цього факту тодішній керівник не заперечив і не підтвердив.

ДП “Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області” отримала  дану інформацію і перегляне умови тендеру, хоча на момент виходу статті було повідомлено, що договір з Тзов «Данко» на виконання робіт вже є підписаним.

Створив ДП “Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області” сам голова ОДА – Юрій Погуляйко.

Відверта маніпуляція, оскільки відповідні державні підприємства створені в кожній області України і створені вони в рамках національної програми Президента України та Уряду “Велике будівництво”.

Очільник ДП “Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області” – Ігор Свиридов звернувся до ЗМІ, які не налаштовані на конструктив, а лише шукають сенсації, там, де їх немає.

Якщо ми хочемо їздити по нормальних дорогах, – треба, щоб була нормальна, здорова конкуренція, якщо люди вкладають у Волинь… наприклад ця ж компанія, про яку ви говорите (ред. Тзов Данко), вона надає робочі місця, Заміть того, щоб гнобити і цькувати ті компанії, які вкладають сюди у Волинь, ви б краще їм допомогли – своїм відношенням і правдивою інформацією, – повідомив Ігор Свиридов.

Фірми керівника «Служби місцевих доріг Волині» звинувачували в тендерній змові

Волинь infa і надалі буде розвінчувати фейки пов’язані з волинськими ЗМІ, які намірено публікують їх за для дискредитації інвесторів на Волині та для вигоди волинських олігархів.

Leave a Comment