Важливо Волинь Новини

Кому заважає на Волині асфальтний завод ТзОВ «Данко»

Нещодавно голова Волинської ОДА – Юрій Погуляйко підписав розпорядження про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення ділянки для ТзОВ «Сєверодонецький асфальтний завод».

Така новина не могла оминути «зацікавлених» людей та ЗМІ, які не налаштовані на конструктив, а лише шукають сенсації, там, де їх немає.

Так, в ефірі ТРК «Аверс» вийшов сюжет «Волинську землю віддали донецькому заводу», у якому журналісти стверджують, що завод побудований незаконно та звинуватили ТзоВ «Данко» у виграші важливих тендерів на Волині, аргументуючи це тим, що на одному з тендерів було не допущено Тзов «Луцькавтодор-сервіс», через невірно оформлені документи.

Варто зазначити, що в даному сюжеті спостерігається відверта маніпуляція фактами.

По –перше землю волинську нікому не віддають просто так, земля була передана підприємству в оренду для розміщення та експлуатації будівель та споруд, автотранспорту та дорожнього господарства. З метою будівництва, ремонту та обслуговування доріг місцевого та державного значенню. Тобто там, де раніше були луги – буде стояти повноцінне підприємство, яке надаватиме робочі місця волинянам та буде займатись будівництвом та обслуговування доріг на Волині і не тільки.

 

По – друге ТзОВ «Данко» має усі необхідні документи та дозволи, так як в іншому випадку, компанія була б не допущена до участі в тендерах, більшість яких, до речі, виграла запропонувавши високу якість послуг за найменшу ціну з поміж усіх учасників тендерів.

Цікаво, що результат роботи скрізь, де було задіяно ТзОВ «Данко», задовільняв, як і замовників так і місцевих мешканців. Це важливо, враховуючи роботу ряду волинських компаній та компаній бізнес-партнерів волинських олігархів, які за великі гроші виконували замовлення не вчасно та при цьому створювали дискомфорт для місцевих мешканців.

Найбільший резонанс і в пам’яті лучан особисто відкарбувалась робота буковельської компанії «ПБС», яка належить Олександру Шевченку екс-нардепу та бізнес партнеру Ігоря Палиці.

Шевченко розповів, як Палиця знайомив його з Коломойським

Дана компанія в Луцьку здійснювала ремонт вулиці Ковельської в 2019 році. Тоді лучани від роботи компанії щодня отримували дискомфорт у вигляді годинних «корків», які були спричинені роботою цієї компанії.

Доходило навіть до вибачень власника «ПБС» Олександра Шевченка через неякісне виконання роботи та завдання дискомфорту лучанам.

Також, варто зазначити, що більшість асфальтобетонних заводів на Волині взагалі не мають відповідних документів. Для прикладу, асфальтобетонний завод в Ківерцях розташований в місті, що не відповідає екологічним нормам, а асфальтобетонний завод в Ковельському районі стоїть без оформлених документів на землю.

Leave a Comment