Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) проводять для того, щоб кожен з охочих міг ознайомитися з процедурою тестування та дізнатися про всі «підводні камені» перед остаточним оцінюванням. Це можливість добре підготуватися та виключити виникнення небажаних ситуацій, які можуть вплинути на результат, – повідомляє УНІАН.
За інформацією Українського центру оцінювання, усі учасники пробного ЗНО отримали відповідні запрошення-перепустки на тестування. Знайти їх можна в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті вашого регіонального центру оцінювання якості освіти. Щоб увійти до цього кабінету, необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру.
«Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку», – розповіли у центрі оцінювання.
Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня, з усіх інших навчальних предметів – 17 червня. Це визначено наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 21.05.2020 № 70. Пробне ЗНО з української мови / фото ua.depositphotos.com Вхід до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності: оригіналу документа, за яким реєструвалися для участі в пробному ЗНО; запрошення-перепустки; засобів індивідуального захисту – маски або респіратора.
Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів – до 23 червня. Для безпечного проходження тестування в умовах пандемії коронавірусу варто переглянути цю інструкцію. Український центр оцінювання просить буди максимально відповідальними, дотримуватись рекомендацій медиків, не наражати себе та інших на небезпеку, слідкувати за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатись вдома.
Безумовно важливо користуватись засобами індивідуального захисту, а також дотримуватись правил соціального дистанціювання. Пробне ЗНО-2020: з яких причин можливе перенесення В Українському центрі оцінювання не виключають ймовірність перенесення тестування на інші дати. Наразі є два «робочих» варіанти: або провести ЗНО по всій Україні наприкінці серпня, якщо велика кількість областей не зможуть цього зробити у червні у зв’язку з епідеміологічною ситуацією; або для окремих регіонів влаштувати спеціальні додаткові сесії. Про те чи інше рішення обіцяють повідомити окремо.