Новини

Військову техніку стягують до Києва, ситуація загострюється

На головних трасах під Києвом з’явилася бронетехніка. На тлі карантину у зв’язку з коронавірусом українську столицю можуть закрити для в’їзду і виїзду.

Броньовану техніку помітили на в’їздах у столицю у вівторок, 24 березня. Відповідні кадри з’явилися в Телеграм-каналі PavlovskyNews. Повідомляється, що вони були зроблені в Броварах і на Житомирській трасі.

Блокпости на в’їздах у столицю з’явилися ще 20 березня. На них цілодобово чергують поліцейські і бійці Нацгвардії. Вони контролюють, чи дотримуються ті, хто в’їжджають в Київ, карантинних заходів, а також перевіряють у людей температуру. Людей з підвищеною температурою відправляють до лікарні.

При цьому раніше стало відомо, що в рамках посилення карантинних заходів Київ готуються закрити на в’їзд і виїзд. Крім того, влада столиці готова максимально обмежувати пересування по місту. Введення додаткових жорстких заходів буде залежати від швидкості поширення коронавірусу.

Нагадаємо, що пересування між містами України вже обмежено. Крім того, у столиці закрили всі магазини, окрім продуктових і господарських. Працюють тільки продуктові магазини, аптеки, АЗС, банки, банкомати.

Leave a Comment