Новини

Де можна безкоштовно “прокачати” ораторські навички у Луцьку?

Завжди хотіли навчитись “гарно” говорити на сцені, але боїтеся публічних виступів? Хочете навчитись достойно триматись на публіці? Чи, може, володієте знаннями, про які можете розказати іншим? Тоді мережа ораторьських клубів “Красномовець” гостинно запрошує вас до себе!

Читайе також: Як випрати одяг без пральної машини: корисний лайфхак

“Суть клубу – самоосвіта. Ти сам готуєш тему розповіді і перед тобою – аудиторія, готова тебе слухати. Кожен може самостійно відпрацювати свої жести, інтонацію, міміку, а учасники після виступу висловлюють свою думку про побачене. Тобто, відбувається така комунікація. Спікерів у нас немає (поки що), бо кожен учасник – це спікер, який розповідає іншим про те, чим цікавиться сам і прокачує навички публічного виступу.” – Руслана Волосюк, координатор клубу

Красномовець. Луцьк – це ораторський клуб, який входить в мережу Красномовець та об’єднує людей, які вчаться цікаво, зрозуміло та лаконічно доносити свої думки до інших людей у всіх сферах свого життя. Навчання в клубі полягає у виголошені промов перед живою аудиторією на засіданнях клубу.

Кожен член клубу отримує підручник «Красномовець. Базовий рівень». В підручнику наведені рекомендації для відпрацювання дванадцяти ораторських навичок. Для закріплення кожної навички, члени клубу роблять виступи на засіданнях, а саме:
1. Перша промова
2. Структура промови
3. Зоровий контакт
4. Цінність та головна думка промови
5. Жести рук
6. Постава та хода
7. Питання до слухачів
8. Міміка
9. Паузи в промові
10. Гучність голосу
11. Темп та висота голосу
12. Енергетика промови
Кожний виступ – це промова тривалістю 5-7 хв. Кожний наступний виступ передбачає відпрацювання нової навички та одночасне використання усіх навичок, які здобуті в попередніх виступах.
В підручнику даються пояснення до кожної ораторської навичк – для чого вона потрібна і як її використовувати. Також в підручнику даються рекомендації як готуватись до виступу, на що звернути увагу та що конкретно потрібно зробити під час виступу. Тему свого виступу члени клубу обирають на власний розсуд.
На кожному засіданні після виголошення підготовлених промов, учасники виголошують також короткі експромт-промови на теми, які визначить ведучий.
Крім того, на засіданні клубу крім ролі підготовленого промовця, ведучого та оцінювача, члени клубу можуть виконувати ролі:
● Букініста – промова про книжку;
● Коміка – анекдот, стендап, чи гумористична промова;
● Поета – декламування поезії на пам’ять.

⏰Коли: щочетверга, 19:00.
🏫Де: Академія розвитку СНУ імені Лесі Українки,
вул. Винниченка 30а.
Вхід вільний.

Читайте наші новини у мережі Facebook

Leave a Comment