Без категорії

В салон краси у Луцьку працевлаштували майстринь-переселенок

В одному з салонів краси у Луцьку працевлаштували четверо жінок з регіонів, де тривають бойові дії. Як розповіла власниця салону Галина Марушко, після 24 лютого частина працівників поїхали за кордон. Відновити роботу вдалося завдяки новим працівницям-переселенкам.

Суспільне познайомилося з адміністраторкою Катериною Стріоновою, яка приїхала з Волновахи, та з переселенкою з Чернігівщини Кариною Марщак.

Однією з перших на роботу в салон прийшла адміністраторка Катерина Стріонова. Дівчина місяць тому приїхала на Волинь з Волновахи. Мінімум речей і деякі заощадження взяти з собою встигла, — каже дівчина.

Четверо переселенок працевлаштувала у своєму салоні краси лучанка-волонтеркаСуспільне Волинь

Катерина Стріонова з Волновахи працює адміністраторкою салону краси

20-річна Карина Марщак у салоні робить манікюр новим клієнтам. П’ять років дівчина займалась цією справою на рідній Чернігівщині. Після того, як в її будинок влучив снаряд, разом з родиною переїхала до Луцька.

“Зруйнували не лише будинок, але й салон, в якому я працювала. Я дивилась на те і не знаю, що мені хотілось – чи плакати, чи кричати, не знаю як описати ці почуття: я просто ненавиджу тих людей, які це зробили”, — говорить переселенка.

Директор волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк розповів Суспільному, що за послугами центру зайнятості звернулись близько 600 переселенців, майже 120 з них вже працевлаштовані.