У межах Студентської ювеналії–2021 «WHY NOT IMPROVE THE WORLD» на факультеті міжнародних відносин ВНУ імені Лесі Українки 18 травня відбувся день «DREAM IT, WISH IT, DO IT!»
Викладачі та студенти провели низку тематичних заходів. Так, Business Brunch «Успішний успіх» – про поставлені цілі, організацію роботи, планування часу, прочитані книги, амбітні плани, навчання в Україні та за кордоном, як досягти успіху, в чому він полягає та власне бачення роботи над собою тощо. На ці й інші актуальні для молоді питання відповідали депутат Луцької районної ради, заступник керівника виконавчого апарату Луцької районної ради Тетяна Павлова-Багрійчук; випускник факультету міжнародних відносин ВНУ імені Лесі Українки, аспірант «Міжнародних відносин, суспільних комунікацій і регіональних студій», депутат Луцької районної ради, випускник програм Інституту Роберта Шумана та Фонду Конрада Аденауера Олександр Новак; доцент кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу факультету міжнародних відносин, депутат Волинської обласної ради, заступник генерального директора ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» Ірина Патлашинська; доцент кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу факультету міжнародних відносин, власник приватної школи Think Global Назар Михалюк.
Що таке активна громадянська позиція, як її сформувати та чим корисний такий досвід студенти подискутували з кандидатом економічних наук, заступником голови правління ГО «Інститут транскордонних ініціатив», помічником-консультантом депутата Луцької районної ради Максимом Войчуком і студенткою факультету міжнародних відносин ОПП «Міжнародні економічні відносини», наймолодшим депутатом Луцької районної ради Катериною Шевченко. Обговорили також громадську роботу й адвокацію, як працюють інструменти партисипіативності в громаді та як ми можемо вплинути на процес ухвалення рішень.
Разом із Іриною Грицюк, кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри практичної та клінічної психології ВНУ імені Лесі Українки, організували панельну дискусію «Приховувати чи демонструвати емоції». Зокрема, студенти-міжнародники аналізували роль емоційних тонів в ефективній комунікації у різних сферах діяльності, вчилися визначати емоції співрозмовника, реагувати на власні прояви емоцій під час тривалої комунікації.
Євгенія ВОЗНЮК,
кандидат політичних наук,
доцент кафедри міжнародних відносин і регіональних студій,
заступник декана по роботі зі студентами