У Луцьку відбувся суд у справі ДТП на повороті з проспекту Волі на вулицю Шопена, де зіткнулися Tesla та Volkswagen.
Один із учасників ДТП запевняє, що перебував на пасажирському сидінні Volkswagen, а керувала автомобілем його донька. За його словами, саме водій Tesla був винен у ДТП.
«Він їхав. Один чоловік говорив, що все це знімав і зафільмував, щоб підтвердити нашу правоту. Той гнав уже на червону. Я не знаю, це були секунди», — розповів чоловік.
Де подівся свідок, який нібито все знімав, незрозуміло. Коли знімальна група приїхала на місце ДТП, окрім розгубленого батька нікого не було.
Водія Tesla забрали на освідування, а дівчину швидкою відвезли до лікарні, нібито без серйозних ушкоджень. Таку інформацію ми отримали з власних джерел.
Поліцейські почали з’ясовувати деталі та звернули увагу на розбіжності між фактичними обставинами й поясненнями власника Volkswagen. Переглянувши записи камер відеоспостереження, вони дійшли висновку, що правила дорожнього руху порушив саме батько. Його також направили на освідування.
Детальніше – у сюжеті ТРК Аверс.
