Лучанин Олександр Димарчук увійшов до складу збірної України зі стрільби з лука.
Його відібрали за результатами виступу на чемпіонаті України-2026 серед юніорів U21 та кадетів U15, який тривав у Львові впродовж 17-20 червня, про це повідомили у клубі стрільби з луцка “Луцькі соколи”.
Олександр Димарчук в складі збірної представлятиме Україну на Чемпіонат Європи , який відбудеться 20-26 липня в Римі.
