На Волині судили непонолітнього, який неправдиво викликав поліцію. Хлопця звільнили від відповідальності, обмежившись усним зауваженням.
На хлопця склали протокол за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб, передають Волинські новини.
У постанові вказано, що 19 квітня близько 20-ї години підліток зателефонував на спецлінію «102» та повідомив, що його побила мама, однак насправді такого факту не було.
Своєю чергою, мама хлопця у письмовому пояснення вказала, що жодних сварок з сином не було, тілесних ушкоджень вона йому не завдавала і чому він викликав поліцію – не знає.
У суд хлопець повторно не з’явився, тож розгляд справи проводили за його відсутності.
Після дослідження усіх доказів суддя звільнив юнака від відповідальності за ст. 183 КУпАП, обмежившись усним зауваженням.
