Волинь Новини

Луцька громада прийняла у власність сім земельних ділянок

Луцька міська територіальна громада прийняла в комунальну власність низку земельних ділянок у селах Озерце, Княгининок, Сирники і Прилуцьке, – пише ІА Волинські новини.

Відповідні рішення було ухвалено 24 червня на сесії Луцької міської ради.

Луцька громада в цілому прийняла у комунальну власність три земельні ділянки в селі Озерце, дві в Княгининку та по одній у Сирниках і Прилуцькому.

Гребінь Людмила Петрівна вирішила передати в комунальну власність громади земельну ділянку площею 0,1629 га з кадастровим номером 0721885000:01:001:0211 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01) у селі Озерце.

Юрчук Ірина Валентинівна передає громаді земельну ділянку площею 0,2782 га з кадастровим номером 0721885000:01:001:0163 для ведення особистого селянського господарства (01.03) у селі Озерце.

Романюк Тамара Василівна передає громаді земельну ділянку площею 0,0801 га з кадастровим номером 0721885000:01:001:0328 для ведення особистого селянського господарства (01.03) у селі Озерце.

Ще дві ділянки в селі Княгининок громада отримує від Глушко Ольги Григорівни. Це ділянка площею 0,2477 га з кадастровим номером 0722883700:09:000:0083 для ведення особистого селянського господарства (01.03), а також ділянка площею 0,1232 га з кадастровим номером 0722883700:09:000:0085 для ведення особистого селянського господарства (01.03).

Корольчук Вікторія Федорівна передає громаді ділянку площею 0,0454 га з кадастровим номером 0722883700:07:001:0089 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01) у селі Сирники.

А в Прилуцькому громада отримує ділянку від Годик Олени Віталіївни. Це земельна ділянка площею 0,0450 га з кадастровим номером 0721885800:06:000:2420 для ведення особистого селянського господарства (01.03) за межами населених пунктів Луцької міської територіальної громади (село Прилуцьке).

Упродовж трьох місяців власники мають укласти з міською радою угоди про безоплатне передання земельних ділянок. Вони також візьмуть на себе нотаріальні витрати.