Дорожньо-транспортна пригода трапилася вчора, 23 червня, у Луцьку на вулиці Карпенка-Карого.
Як розповіли Волинським Новинам очевидці, водій Volkswagen не впорався з керуванням та вʼїхав у стовп.
На місці ДТП працювали поліцейські та медики.
У пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» повідомили, що медики на місці ДТП надавали допомогу водію транспортного засобу.
Попередньо, чоловікові стало зле за кермом. У нього медики діагностували забої.
Водія доправили у лікарню.
