До департаменту муніципальної варти Луцької міської ради через гарячу лінію «Група швидкого реагування» надійшло звернення щодо стихійного сміттєзвалища на території гаражного кооперативу “Граніт” за адресою: вул. Магістральна, 2Б.
Про це повідомляє Департамент муніципальної варти Луцької міської ради, – інформує ВолиньUA.
Під час розгляду звернення інспектором департаменту було виявлено засмічення території гаражного кооперативу побутовими відходами.
За порушення п. 3.10.3.1 Правил благоустрою Луцької міської територіальної громади відповідальній особі видано припис із вимогою прибрати засмічення та забезпечити належний санітарний стан закріпленої території.
Станом на момент повторної перевірки вимоги припису виконано в повному обсязі — сміттєзвалище ліквідовано, територію приведено до належного санітарного стану.

