Дорожньо-транспортна пригода трапилася вчора, 21 червня, у Луцьку на вулиці Дубнівській, – пише ІА Волинські новини.
Зі слів очевидців, відбулося зіткнення двох автомобілів. Транспортні засоби отримали значні механічні пошкодження. Були постраждалі.
На місці аварії працювали медики, правоохоронці та рятувальники ДСНС.
Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», медики на місці ДТП надавали допомогу жінці.
У постраждалої попередньо діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.
Їй надали невідкладну медичну допомогу та доправили у лікарню.
