Волинь Новини

У Ковелі дівчинка вкрала в «Аврорі» товару на 150 гривень: судили матір

Неповнолітня скоїла крадіжку – оштрафували маму. У Ковелі судили жінку за неналежне виконання батьківських обов’язків, – пише ІА Волинські новини.

За матеріалами справи, 24 та 25 квітня неповнолітня дівчина у магазині «Аврора» на вулиці Відродження вчинила дрібні крадіжки – поцупила зарядний пристрій вартістю 100 грн та фарбу для волосся за 50 грн. Проте під час другого інциденту дівчині не пощастило, бо порушення помітили продавці й викликали поліцейських.

На матір юнки Людмилу Я. склали протокол за те, що вона не приділяла належної уваги вихованню доньки та не здійснювала належного контролю за її поведінкою і дозвіллям.

Ковельчанка у суд не прийшла, проте суддя після вивчення усіх доказів постановив, що вину жінки у вчиненні адмінпорушень доведено належним чином.

Тож тепер вона має сплатити 850 гривень штрафу і 665 гривень судового збору.