У Старовижівському районному суді розглянули справу про притягнення до адміністративної відповідальності матері, син якої спалював сухостій.
Про це Район.Стара Вижівка стало відомо з постанови суду.
У суді встановили, що жінка ухилилася від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо виховання свого малолітнього сина. Хлопець 4 квітня 2026 року близько 14:00 поза межами села Рудня на берегах меліоративної канави спалював залишки сухої рослинності та їх залишив.
У судовому засіданні мати визнала обставини, викладені в протоколі про адміністративне правопорушення, з його змістом погодилася.
Зазначила, що провела профілактичну бесіду зі своїм сином та іншими дітьми, зробила відповідні висновки і вжила заходів щодо недопущення подібних випадків у майбутньому. Просила суд суворо не карати.
Дослідивши матеріали, жінку визнали винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою статті184 КУпАП, та обмежилися попередженням.
Окрім того, мати сплатить в дохід держави 665 гривень судового збору.
