Волинь Новини

11 квітня з російського полону звільнили двох волинян

У рамках чергового обміну військовополоненими між РФ та Україною, який відбувся 11 квітня, з полону звільнили двох волинян.

Про це повідомив виконувач обов’язків начальника Волинської облдержадміністрації Роман Романюк. Додому повертаються:

  • 46-річний Володимир Валерійович Оліфирук з Володимира
  • 46-річний Андрій Васильович Артисюк з селища Любешів.