У рамках чергового обміну військовополоненими між РФ та Україною, який відбувся 11 квітня, з полону звільнили двох волинян.
Про це повідомив виконувач обов’язків начальника Волинської облдержадміністрації Роман Романюк. Додому повертаються:
- 46-річний Володимир Валерійович Оліфирук з Володимира
- 46-річний Андрій Васильович Артисюк з селища Любешів.
