У Луцьку завершили опалювальний сезон 2025/2026 років через суттєве потепління.
Відповідне рішення ухвалили з огляду на стабільно високі температурні показники, повідомили 31 березня на підприємстві «Луцьктепло».
За даними Волинського обласного центру з гідрометеорології, упродовж 26-30 березня середньодобова температура повітря становила від +10°С до +12,6°С, а вдень підіймалася до +18°С. За таких умов подача тепла є недоцільною як з погляду комфорту мешканців, так і економії енергоресурсів.
У «Луцьктепло» повідомили, що за період призупинення опалення вдається економити близько 1,5 мільйона гривень щодня на енергоносіях.
Водночас підприємство зазначає, що у разі похолодання – якщо середньодобова температура протягом трьох діб опуститься нижче +8°С – подачу тепла можуть відновити для закладів дошкільної освіти та медичних установ.
Разом із тим у квітні діятимуть обмеження: договір на постачання природного газу укладено лише на обсяги, необхідні для гарячого водопостачання. Тож можливе відновлення опалення може вплинути на стабільність подачі гарячої води в міжопалювальний період.
