У селі Литовеж Володимирського району в нічній пожежі загинув 79-річний чоловік.
Про це 26 березня повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій на Волині.
За словами рятувальників, пожежа сталася на садівничому масиві “Прикордонник”. Горів дачний будинок.
На місці пожежі виявили тіло загиблого 79-річного чоловіка.
Ймовірна причина пожежі — недолік конструкції димаря.
Правила користування пічним опаленням
- перед початком, а також упродовж усього опалювального сезону димоходи та печі від сажі чистити не рідше одного разу на три місяці;
- відстань від печі до меблів, шаф та іншого обладнання повинна бути не менша 0,7 метра, а від топкових отворів – не менша 1,25 метра;
- біля кожної печі перед топковим отвором на горючій підлозі слід прибити металевий лист, розміром не менше 0,5×0,7 метра.
- усі димові труби та стіни на горищі, через які прокладено димові канали, повинні бути заштукатурені й побілені.
- заборонено влаштовувати димоходи із металевих та азбестових труб і прокладати димоходи опалювальних печей по горючих основах.
