Волинь Новини

Відійшов у вічність очільник навчального закладу на Волині

Після тривалої хвороби пішов із життя виконувач обов’язків директора Міжшкільного ресурсного центру Ратнівської селищної ради Лавренюк Валерій Іванович, – пише ІА Волинські новини.

Про це повідомило управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради.

Освітянська родина громади втратила досвідченого та далекоглядного керівника. Як управлінець, Валерій Іванович вмів приймати зважені рішення, вболівав за розвиток закладу та завжди дбав про створення належних умов для навчання дітей. Він був мудрим наставником, який не просто керував, а вмів підтримати та допомогти кожному колезі. Був порядною, життєрадісною, щирою і чесною людиною.

Нехай добрий, світлий спомин про нього завжди залишиться у серцях рідних, друзів, колег, учнів, усіх, хто його знав, любив та шанував.

«У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім’ї та рідним. Розділяємо Ваш біль. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести родинне горе», – йдеться у повідомленні.

Редакція Волинь інфа висловлює щирі співчуття рідним.