Лікар-травматолог отримав 17 тисяч штрафу і позбавлення прав, бо п’яним сів за кермо, – пише ІА Волинські новини.
Про це йдеться у постанові Луцького міськрайонного суду.
Інцидент стався близько 22:30 години 21 листопада 2024 року у Луцьку. Олег П. керував автомобілем Volkswagen Golf, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння. Огляд показав 1,40 проміле алкоголю в організмі.
Дії кваліфікували за статтею 130 КУпАП (керування ТЗ в стані алкогольного сп’яніння).
Чоловік свою вину визнав, щиро розкаявся і просив суворо не карати. Правопорушення також підтверджується протоколом, актом огляду, рапортами поліцейського, відеозаписом з місця події.
Суд призначив лікарю 17 тисяч гривень штрафу і позбавлення водійського посвідчення на один рік.
