Волинь Новини

Продаж фіктивних шлюбів: у Луцьку знову гучне затримання

Біля Луцького відділу державної реєстрації актів цивільного стану затримали батька і двох доньок з Полтавщини. Родину підозрюють в організації незаконного переправлення чоловіків за кордон.

Про це 13 жовтня повідомили на сайті Нацполіції Волині.

За даними слідства, 63-річний чоловік залучив до схеми з ухилення від мобілізації своїх двох доньок. Одна з них мала інвалідність і укладала фіктивні шлюби з чоловіками, які хотіли виїхати з України, інша — займалась пошуком клієнтів через соцмережі.

Як повідомили в Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Західного регіону, фіктивний шлюб з жінкою, яка мала II групу інвалідності, вартував 25 тисяч доларів США. Усіх трьох затримали після отримання свідоцтва про шлюб і передачі часини коштів.

Продаж фіктивних шлюбів: у Луцьку затримали родину з Полтавщини
Батько і одна із затриманих доньок. Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону

Наразі усім трьом затриманих оголосили підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України. Йдеться про організацію незаконного переправлення осіб через кордон з корисливих мотивів, за попередньою змовою.