У Рожищі виставлено на продаж діючий ресторан із терасою, обладнаною кухнею та можливістю перепрофілювання під інший бізнес.
Про це йдеться в оголошені на OLX.
«Ресторан має затишний інтер’єр, з можливістю відпочивати як всередині, так і на вуличній терасі. В закладі повністю обладнана кухня, що дозволяє готувати широкий асортимент страв. Приміщення можна переробити на своє бачення», — йдеться в оголошенні.
![]()
![]()
![]()
Приміщення доступне не лише для купівлі — можлива оренда або розтермінування, а також огляд на місці для зацікавлених покупців. Торг — присутній. Площа ресторану – 445 м²., передає ВСН.
«Розглядаю продаж через потребу зосередитись на іншому бізнесі. Заклад працює стабільно, але потребує власника, який матиме час і бачення для розвитку», — зазначає продавець.
Ціна — 6 272 187 грн. За детальною інформацією про умови продажу просять звертатись особисто.
