Через збільшення кількості недужих на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) серед дітей і педагогів на Волині станом на 27 лютого закрили 11 дошкільних навчальних закладів. На початку тижня в області не працювали три дитсадки.
Читайте також: Не будьмо байдужими: волинян просять допомогти закрити збір на базове військове спорядження
Про це розповіла керівниця обласного Центру контролю і профілактики хвороб Наталія Янко, пише Суспільне.
Окрім дитсадків обмежувальні заходи через ГРВІ і перевищення епідпорогу також запроваджують у загальноосвітніх навчальних закладах Волині. Наразі на дистанційне навчання перевели понад 50 шкіл в усіх чотирьох районах області. Також онлайн навчаються учні понад 200 класів у окремих школах.
Зі слів Наталії Янко, загалом в області епідпоріг нині перевищений на 64%, за тиждень захворіли понад 9 тисяч волинян, більшість із них — діти до 17 років. Протиепідемічні заходи у навчальних закладах вживають, коли кількість відсутніх через хворобу дітей перевищує 20%.
За даними епідеміологів, наразі на Волині циркулюють: грип А та грип В, парагрип, коронавірусна інфекція, аденовіруси, риновіруси та бокавіруси.
Читайте також наші новини у Facebook
