28 вересня близько 11:00 у Володимирі стався інцидент: невідомий чоловік обікрав продуктовий магазин «Сім-23», викравши товар на загальну суму 548 гривень.
Читайте також: У селищній раді на Волині – новий депутат
З торгових полиць зникли продукти та напої, – пише «Буг» з посиланням на рішення Володимир-Волинського міського суду.
У магазині чоловік намагався вкрасти дві банки слабоалкогольного напою, шоколадку, пачку сосисок, пачку серветок, гречку, упаковку продукту зі свинини, цукерки, ковбасу та майонез.
Крадія помітив відвідувач магазину та зробив йому зауваження. Після того, як свідок намагався перешкодити викраденню, чоловік схопив продукти та втік.
Варто зазначити, що під час втечі крадій згубив декілька товарів. Працівники поліції затримали чоловіка та вилучили інші продукти, частина з яких були вже відкритими.
Читайте також наші новини у Facebook
