З нагоди Дня міста у Луцьку відбуваються 10-ті, ювілейні, наукові пікніки. Починаючи з 2015-го року, їх проводять щорічно і за спостереженнями науковців, кількість винаходів та можливостей постійно збільшується.
Читайте також: Що робити на Шацьких озерах восени
Цьогоріч, як і завжди, на Театральному майдані зібрались любителі науки, програмування та різноманітні дослідники. Свої винаходи для присутніх продемонстрували студенти та викладачі луцьких вишів, вихованці Волинської обласної Малої академії наук, Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Музею науки, техніки та промислового дизайну, працівники Головного управління ДСНС України у Волинській області, Патрульної поліції Волинської області, а також десятки інших наукових центрів та громадських організацій.
Учасники наукових пікніків відкрили можливості кожному побачити сотні цікавих експериментів та розробок, зокрема: саморобних роботів та безпілотників, різноманітні досліди з фізики, хімії, біології. Також діє алея безпеки, завдяки якій люди більше дізнаються про надання першої медичної допомоги, військову підготовку та цивільну безпеку.
Заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк, яка завітала на наукові пікніки, привітала лучан та мешканців нашої громади з Днем міста.
“Це не свято у нас, на жаль, у зв’язку з обставинами, які переживає наша країна, але – це дата, яка залишиться в історії розвитку нашого міста та у кожного з нас. Сьогоднішній день — ще одне свідчення тому, що ми боремось за свою незалежність, завдяки нашим військовим хлопцям та дівчатам, волонтерам, які мужньо боронять нашу країну. Ми впевнені та віримо в те, що незабаром весело та по-справжньому святкуватимемо перемогу усією країною та усією громадою. Саме завдяки цій вірі та надії, яка живе у кожному серці, ми вистоїмо, – наголосила вона та відзначила важливість проведення наукових пікніків. – Це особлива наша гордість, тому що це підтримка та розвиток дітей та студентів, нашого наукового майбутнього. Десять років поспіль були різні періоди, але ми працювали та долучали усіх, хто у цій сфері може поділитись своїм досвідом. Я дякую кожному, хто долучається. Це наші навчальні заклади, структури, які готують майбутнє нашої нації, майбутніх науковців та дослідників, тих, хто будуватиме та розвиватиме нашу країну”.
Після промови Ірина Чебелюк вручила учасникам наукових пікніків подяки.
Читайте також наші новини у Facebook