Волинь Новини

Розбірки на Завокзальному ринку. Відео

Невдалий розворот контейнера перебив весь бізнес для підприємця із Завокзального ринку. На його думку, це зробили умисно, аби вижити його з базару на потіху конкурентам. Підприємець наполягає на тому, аби його кіоск повернули в попереднє положення. Проте в адміністрації ринку кажуть, що забаганок однієї людини виконувати не будуть. Повернуть кіоски на попереднє місце, якщо того захочуть й інші підприємці з ряду.

Про справи бізнесові, конкуренцію та інтриги луцького ринку – в сюжеті телеканалу «Аверс», – пише ІА Волинські новини.

Віктор та Адам – пенсіонери. Їх можна назвати колегами, бо працюють на Завокзальному ринку, а ще – сусідами, принаймні через один контейнер, і конкурентами, бо торгують схожим товаром – чоловічими куртками. Проте підприємець Віктор бідкається: на відміну від сусіда, його товар фактично не видно з дороги покупцям. Це сталося після того, коли рік тому його контейнер розвернули таким чином, що з певного ракурсу його взагалі не видно.

«Сюди доходять і кажуть: а далі курток немає. До мого контейнера доставили інший, а я тут перший стояв», – скаржиться Віктор Юхимчук.

Підприємець каже: вже й не пам’ятає, коли за рік продав бодай щось з цього контейнера. Водночас за оренду місця мусить стабільно сплачувати, але не з доходів від продажів, а зі своєї пенсії. Він не розуміє, чому розширили прохід лише за рахунок його контейнера.

«Він обіцяв, що це тимчасово. Тут є прохід п’ять метрів. Для чого тут цей «танцмайданчик»?» – не розуміє Віктор Юхимчук.

Своєю чергою, головний інженер ринку каже: підприємець Віктор Юхимчук сам написав відповідну заяву, яку вони виконали таким чином. Окрім його контейнера, посунули ще кілька.

«Всі ці справи виконували на звернення цього ж підприємця. Він звернувся з заявою для того, щоб переставити ці контейнери. Ми пішли йому назустріч – поклали більш як 30 метрів квадратних бруківки», – розповів головний інженер Віктор Голяр.

Проте підприємець каже: заяву писав, але там жодного слова про те, щоб його контейнер розвертали. Зокрема в тексті йдеться про те, що сусідні контейнери своїми дверима закривають видимість його товару для покупців. Тож він просив щось із цим вдіяти. Але не сподівався, що після цих дій його торгівля зійде нанівець. Тож підприємець просить адміністрацію повернути все, як було. Однак там кажуть, що зроблять це хіба якщо згоду дадуть ще п’ять підприємців з того ряду. Та підприємець сумнівається, що його підтримають сусіди.

Жінка, яка торгує халатами неподалік контейнера, каже, що вона була проти переставляння контейнерів і проти того, щоби їх тепер повертали в попереднє положення.

«В мене зараз немає ніякої проблеми. Стоїть – нехай і стоїть. Я не хотіла, щоб його туди пхали, і не хочу, щоб пхали назад. Зараз я буду знову незрозуміло де», – зазначає підприємиця з ринку «Завокзальний» Олеся.

Вона каже: торги нині не так залежать від розміщення контейнерів у торгових рядах, як від наявності в них покупців. Мовляв, частина людей виїхала за кордон, а ті, хто лишився, попросту не мають грошей, аби часто відвідувати ринок.

«Торгів немає, бо в людей немає грошей, нема спроможності купити. Немає самих людей. Де ті чоловіки, хто буде купляти куртки, якщо всі на фронті?» – резюмує підприємиця.