Як зупинити навалу мігрантів та не нашкодити жодному з них. На Волині гуртуються силовики, аби відпрацьовувати алгоритм дій при можливому штурмі україно-білоруського кордону. Подивитися на це та обговорити, як можна швидко посилити охорону кордонів – на Волинь прилетіли очільник МВС Денис Монастирський та голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко.
Про це повідомляє 12 канал.
У кількох кілометрах від українсько-білоруського та українсько-польського кордонів розгорнувся тимчасовий табір спецпризначенців. Тут і комендатура швидкого реагування прикордонників зі Львівщини, і нацгвардійці, і поліція. Усю разом відпрацьовують силовий відбій від ймовірної навали мігрантів. Адже непроста ситуація у сусідів змусила насторожитися й українців.
Тож перевірити, як виглядає державний кордон на межі з Білоруссю та наскільки він захищений на Волинь прилетіли Очільник МВС Денис Монастирський та голова Держприкордонслужби Сергій Дайнеко.
Наразі Україні міграційна криза не загрожує і ситуація у нас цілком контрольована, – переконує міністр. Все ж, охорону державного кордону посилюють. Його загальна протяжність понад тисяча кілометрів і на підмогу прикордонникам виділили майже 9 тисяч силовиків. Окрім того, кажуть, уже визначили найнебезпечніші місця, звідки можуть ринути в Україну мігранти і споруджують там додатковий захист.
Окрім того, розповідає очільник прикордонної служби, постійно ведуться перемовини з поляками, аби максимально контролювати ситуацію.
Високопосадовці повідомили, що, за даними розвідки, на території Білорусі більше 5 тисяч мігрантів, які намагаються нелегально прорватися до Польщі. А наш кордон та “гарячу” точку штурму польського кордону розділяє близько 300 кілометрів. Тож резервні військові постійно триматимуть руку на пульсі та відпрацьовуватимуть усі можливі сценарії штурму кордону, аби не шкодити здоров’ю біженців.
В усіх областях, які межують з білоруським кордоном посилили охорону. Тож українцям радять не панікувати і почуватися у безпеці.